E 22.07.2019 – Tutvustan uut projekti mida saab jälgida!

Investeerimise all võime mõista tänapäeval erinevaid asju. Kes investeerib rahadesse, varadesse või kes tervisesse või kusagile mujale. Meil on lisaks lapse investeerimisele ka mõningad muud tegevused käsil. Minul hakkab läbi saama kool (finantsjuhtimine) ning peaksin sügiseks valmis kirjutama enda lõputöö finantskirjaoskuse teemadel. Sellest tuleb kindlasti põnev uurimustöö ning loodetavasti leian ka mõned moodused, et kuidas Eesti finantskirjaoskuse taset tõstma hakata juba algkoolist peale. Aga lisaks koolile tegeleme veel ühe enda unistuse planeerimisega ja teoks tegemisega – ka see on investeerimine kuna selle tarvis paneme raha kõrvale (ära hetkel ei investeeri, kuna likviidsus peab säilima aga kenake 5 kohaline summa saab lähima poole aasta jooksul loodetavasti täis. Nimelt ehitame hoolega suurt matkabussi, millega õnnestuks minna lapse lapsepõlve veetma kusagile Euroopasse. Selle ehitamise protsessi saab jälgida siin, kui on huvi: https://www.instagram.com/reisilemeiega/

Blogi kohapealt on natuke aega tagasi vastu võetud otsus kord kuus andmeid uuendada täiega boring. Seega, proovin nüüd jälle võtta ennast käsile ja kirjutada veidi tihedamalt numbreid välja.

Rahanumbritest nii palju, et viies kuu jookseb kenasti rohelises ning miinuseid raporteerima ei pea. Täna märkan üle pika aja esimest pisikest kukkumist -> loodetavasti see pidurdub ja liigub kenasti ülespoole edasi.

22.07.2019

Raha kontole lisatud 1171,82€
Teenustasusid makstud -11,60€
SXR8 kogus 4.810
Muutus 8,63%
Vaba raha kasvukontol 00,73€
Varad täna kokku 1260,28€
Realiseerimata kasum 100,07€
Päris kasum (realiseerimata kasum-makstud teenustasud-müügitehingu tasu ja 0.3% varadest) 73,68€

2207

Graafik nüüdsest interaktiivsel kujul.

 

H.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s